Słyszeliście już wielki przebój Chrisa w wersji koncertowej?

24.9.2018

Pamiętacie wielki przebój Chrisa Oxforduo z Jego drugiego krążka, czyli Nie chcę mieć wiele dla siebie? Piosenka jakiś czas temu była hitem w radiach i odniosła spory sukces w radiowych listach przebojów. Tym razem macie okazję usłyszeć ją i zobaczyć w wersji koncertowej. Piękna, a zarazem mądra piosenka została wykonana przez Chrisa podczas ubiegłorocznej (Jubileuszowej) Śląskiej Gali Biesiadnej w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Przypomnijmy, że piosenka pochodzi z krążka Wołanie przez wiatr, który ukazał się nakładem naszego Wydawnictwa.

Oczywiście jeśli macie ochotę przypomnieć sobie w całości ten rewelacyjny koncert, możecie nabyć w naszym sklepie płytę DVD ze Śląskiej Gali Biesiadnej 2018.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.