Spędź weekend na koncertach naszych Gwiazd

03.8.2018

Gdzie i jak wypocząć w te upalne dni? Sposobów jest wiele, ale jedną z najciekawszych jest uczestnictwo w koncercie z udziałem Waszych ulubionych Wykonawców. A gdzie można ich spotkać?

5. sierpnia o godzinie 17:00 w Oberży Czarny Koń w Chudowie na dużej scenie wystąpi Zespół Arkadia Band. Impreza zapowiada się interesująco. Zespół arkadia Band wykona swe największe przeboje, a przede wszystkim utwory z najnowszego krążka – Tam Dom Twój, gdzie serce Twoje.

Nasze Gwiazdy spotkać możecie również na imprezie z długimi tradycjami w Bycinie – również 5. sierpnia podczas 70. Jubileuszowego Festynu Sportowego wystąpi plejada Gwiazd Śląskiej Estrady – w tym młoda i utalentowana Weronika, która zaprezentuje swe najnowsze piosenki, jak też największe hity z debiutanckiego krążka. Z pewnością nie zabraknie piosenki Więc jeszcze raz czy Maleńki kawałek nieba.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.