Aktualności / Wydarzenia

Sporo się dzieje

23.8.2018

Zespoły związane z naszym wydawnictwem niewątpliwie są bardzo pracowite – dbają nie tylko o swój repertuar muzyczny, ale też wizerunek oraz o to, by jak najlepiej prezentować się na Scenie. Zgodnie z tym trendem postępuje też Zespół Kuzyn Mix, który debiutował wiosną tego roku jedynie jako Duet Kuzynów – Krzysztofa Procka ze Śląska i Wiesława Włocha z Gór. Zespół w trosce o ciekawsze brzmienie i bardziej widowiskowe występy postanowił jednak rozbudować skład o kolejnych członków. Obecnie więc weseli Kuzyni występują w asyście Gitarzysty, Trębacza oraz pięknej Tancerki. Nowi członkowie Zespołu pojawiają się w strojach z góralskimi akcentami.

Warto przy okazji dodać, że piosenki Zespołu Kuzyn Mix coraz lepiej radzą sobie w stacjach radiowych, podbijając już nawet listy przebojów. Pełna optymizmu płyta Zabawa na wesoło dostępna jest oczywiście w naszym sklepie.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.