Spotkaj Gwiazdy Box Music na koncertach

21.11.2018

Andrzejki nadchodzą! Wprawdzie zwyczajowo świętujemy je dopiero w ostatni dzień listopada, no, ale dlaczego nie zacząć już w weekend je poprzedzający? Tym razem Gwiazdy Wydawnictwa Box Music macie szansę spotkać w dosyć odległych zakątkach naszego kraju – w najbliższy piątek podczas koncertu andrzejkowego w Pile będziecie mieli okazję spotkać m.in. Bernadetę Kowalską i Przyjaciół oraz Zespół Arkadia Band. Natomiast w sobotę Waszych ulubieńców spotkać możecie m.in. w Iławie, gdzie podczas biesiady andrzejkowej spotkać można m.in. Bernadetę Kowalską i Przyjaciół oraz Duet Karo.

Warto przypomnieć, że płyty Arkadii Band, Duetu Karo oraz Bernadety Kowalskiej i Przyjaciół możecie nabyć w naszym sklepie.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.