Sukcesy piosenek naszych Gwiazd w mediach: Przebój 10-lecia Radia FEST

17.12.2020

Po raz kolejny z dumą musimy pochwalić się sukcesami hitów Gwiazd związanych z naszym Wydawnictwem, które pojawiły się na wydawanych w Box Music krążkach. Otóż Radio FEST organizowało z okazji swojego 10-lecia plebiscyt, 50 piosenek na 10-lecie Radia FEST. W zestawieniu znalazło się sporo piosenek naszych Gwiazd. Finalnie w pierwszej dwudziestce znalazło się kilka hitów Gwiazd Box Musica – w tym (na miejscu szóstym) Piękne kwiaty, dobre słowa Bernadety Kowalskiej i Przyjaciół.

Hmm, wypada dodać, że pierwsze miejsce również zajął hit uwielbianego przez Was Artysty – Damiana Holeckiego: Złote kasztany! Gratulujemy Damianowi, a zarazem dziękujemy za wszystkie oddane na hit Damiana oraz piosenki innych naszych Artystów utwory.

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.