Świąteczne programy z naszymi Gwiazdami

21.12.2019

Niedawno spora Grupa Gwiazd związanych z naszym Wydawnictwem miała okazję pojawić się na planie zdjęciowym do Świątecznego programu realizowanego przez Producenta Listy Śląskich Szlagierów, który zorganizowany został z inicjatywy i wg pomysłu Bernadety Kowalskiej. Program rejestrowany był w Rudzińcu kilka dni temu, a efekty będziecie mieli okazję zobaczyć już w Wigilię w Telewizji NTL. Możemy już zdradzić, że będzie świątecznie, z pięknymi kolędami i utworami świątecznym , w baśniowej wręcz scenerii.

Warto wspomnieć, że kolędy zaśpiewają oprócz Bernadety Kowalskiej i Przyjaciół m.in.: Tim Fabian, Damian Holecki, Duet Karo, jak też inne zaprzyjaźnione Gwiazdy (które spotkacie niebawem na Śląskiej Gali Biesiadnej – jak Blue Party czy Grzegorz Poloczek).

Polecamy serdecznie!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.