Święta nadchodzą – a co z prezentami?

20.12.2019

Świąteczna bieganina – zakupy, sprzątanie, a tymczasem jeszcze nie mamy prezentów dla naszych bliskich. Choć w sklepach nie brak ciekawych produktów, wielu z nas ma coraz większe problemy z dobraniem upominku, który naprawdę sprawi radość.

Jeśli ktoś z Waszych bliskich lubi dobrą muzykę, może warto pomyśleć o prezencie adekwatnym do zainteresowań – mianowicie bilecie na najlepszą imprezę w roku, czyli na Śląską Galę Biesiadną? To niewątpliwie najpopularniejsza i najbardziej prestiżowa impreza na naszym rynku – i to z wieloletnimi tradycjami, no i oczywiście niezmiennie z gwiazdorską obsadą.

Bilety na Śląską Galę Biesiadną sprzedają się rewelacyjnie, warto więc pomyśleć o dobrych miejscach z wyprzedzeniem. Przypomnijmy, że podczas tegorocznej Śląskiej Gali Biesiadnej czeka nas premiera debiutanckiego krążka Freli Blue, jak też świetnej składanki przygotowanej z okazji 10-lecia uwielbianego Radia Fest.

Na scenie wystąpią dla Was: Arkadia Band, Duet Karo, Bernadeta Kowalska, Damian Holecki, Tim Fabian, Weronika, Frela Blue, Gabi Gold, Grzegorz Poloczek, Kasia Piowczyk, Piotr Herdzina, Blue Party, Grupa Time. Gwiazdą imprezy będzie światowej sławy multiinstrumentalista – Edward Simoni. Koncert poprowadzą Joanna Bartel oraz Marcin Janota.

Tak więc, jeśli chcecie udzielić malej pomocy Dzieciątku czy Mikołajowi w pomysłach na niespodzianki pod choinkę - zawsze możecie zasugerować bilety na najlepszą imprezę w naszym regionie.

 

 

 

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.