Tak było na 600 Finale Listy Śląskich Szlagierów

19.10.2019

Jak już wspomnieliśmy, w ubiegłą niedzielę w Krzyżanowicach odbył się koncert z Okazji 600 Finału Listy Śląskich Szlagierów Szlagierowo.pl. Oczywiście na koncercie nie zabrakło też naszych Gwiazd – których piosenki właściwie nie schodzą z czołówki tej listy, a wielokrotnie zostały też wyróżnione. Tym samym na koncercie wystąpili m.in. Duet Karo, Arkadia Band, Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Tim Fabian, Gabi Gold, Damian Holecki. Nie zabrakło też niespodzianek, premier czy wspomnień sprzed lat… Bernadeta Kowalska wystąpiła w okolicznościowym Duecie z Gabi Gold – wykonując wspólnie niezapomnianą Pszczółkę Maję. Bernadeta wystąpiła też w świetnym Duecie z Timem Fabianem – prezentując zupełnie nową piosenkę.

Warto przypomnieć, że Bernadeta Kowalska jest laureatką wyróżnienia za najlepszy teledysk 2018 Listy Śląskich Szlagierów, Arkadia Band natomiast wyróżniona została za największy Przebój 2018 roku. Również Tim Fabian i Damian Holecki otrzymali wyróżnienia za ubiegły rok. Duet Karo natomiast na przestrzeni lat był wyróżniany w Liście kilkukrotnie.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.