Tym razem w klimatach biesiadnych

25.10.2018

Pogoda za oknami nas nie rozpieszcza – nadeszła prawdziwa jesień w swojej najmniej ciekawej odsłonie. Z pewnością najlepszym lekarstwem na ogarniające nas przygnębienie jest po prostu porcja dobrej muzyki. Dlatego mamy dla Was kolejną propozycję – premierowy teledysk Zespołu Banita Band.

Zespół Banita Band, choć dopiero stawia swoje pierwsze medialne kroki, bardzo ciężko pracuje, jest niezwykle aktywny i co chwilę prezentuje nam swoje nowe propozycje. Świetny Zespół z Bytomia właśnie opublikował swoją najnowszą piosenkę i teledysk. Dodajmy, że propozycja ta stanowi kolejną zapowiedź debiutanckiej płyty Zespołu, która ukaże się już niebawem.

Nowy utwór Zespołu Banita Band nosi tytuł Czas na biesiadę. Teledysk jest barwny, pełen humoru i optymizmu. Zdjęcia powstały w Bytomiu.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.