Tymczasem do Śląskiej Gali Biesiadnej coraz mniej czasu…

25.1.2019

Wydaje się, że do XII Śląskiej Gali Biesiadnej mamy jeszcze mnóstwo czasu. No właśnie – wydaje się. Czas szybko przeleci, nawet się nie obejrzycie, a nadejdzie wiosna. Biletów na Galę też coraz mniej – komu zależy na wymarzonych miejscach, powinien bardzo się pospieszyć.

Oczywiście, co już nieraz pisaliśmy, na tegorocznej Gali jak zwykle nie zabraknie plejady Gwiazd Estrady. Część z nich wystąpi w tym roku na Gali po raz pierwszy w karierze – mamy na myśli choćby młody stażem Zespół Banita Band, ale też wielką Gwiazdę: Gabi Gold, czy uwielbianą i rozchwytywaną Kapelę Górole.

Oprócz debiutantów na Gali muszą też pojawić się Wasi ukochani Artyści, bez których żadna z tych legendarnych imprez nie mogłaby się odbyć – jak Duet Karo, Damian Holecki. Pojawią się też takie uwielbiane przez Was Gwiazdy, jak Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Arkadia Band, Weronika, Tim Fabian oraz oczywiście Zespoły z nieco mniejszym stażem – Zespół Ed-Ka, BetiBer i Kuzyn Mix.

Oczywiście nie zabraknie też Waszych ulubionych Prowadzących – przede wszystkim Joanny Bartel, bez której trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek Śląską Galę Biesiadną. W tym roku towarzyszyć Jej będzie Sebastian Mierzwa, który również rolę prowadzącego Galę wcieli się po raz kolejny (uściślając po raz trzeci). Sebastiana doskonale kojarzycie z pewnością z Radia i Telewizji. Ten Duet niewątpliwie jest gwarancją potężnej dawki humoru i bardzo barwnych zapowiedzi.

Aha – o barwną oprawę całości po raz drugi zatroszczy się rewelacyjna, rozchwytywana Grupa Maraquja.

Na koniec przypomnijmy, że każdy, kto zakupi bilet na Galę, otrzyma w prezencie okolicznościową potrójną płytę CD z tradycyjnymi przebojami biesiadnymi.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.