Uwaga! Premiera nowego teledysku Weroniki!

03.12.2018

Jakiś czas temu obiecaliśmy Wam premierę najnowszego teledysku Weroniki. Videoclip powstał do najnowszego przeboju młodej Artystki – utworu Zabujana. Jest melodyjnie, tanecznie i oczywiście romantycznie. Weronika po raz kolejny zaprezentowała się w zupełnie nowej odsłonie.

Sama piosenka Zabujana miała swoją premierę wczesną jesienią i błyskawicznie podbiła liczne stacje radiowe i świetnie przyjęła się na koncertach. Teraz nadszedł czas na telewizje i Internet. Życzymy miłego oglądania i słuchania.

Jeśli macie ochotę posłuchać nieco wcześniejszych piosenek Weroniki (jak Więc jeszcze raz, Dom na wypie serc czy Totalny luz), zajrzyjcie koniecznie do naszego sklepu, w którym znajdziecie płytę Idę.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.