Uwaga! Premiera teledysku!

21.5.2018

Po długim wyczekiwaniu jest. Najnowszy teledysk Zespołu BetiBer właśnie ukazał się na naszym kanale na Youtube. Clip zrealizowany został do piosenki Lato, pochodzącej z debiutanckiego krążka Zespołu (płyta Chodź do mnie, która swą premierę miała w połowie kwietnia). Oczywiście w rolach głównych Beata i Bernard, czyli BetiBer.

Podobnie jak sama piosenka, teledysk jest bardzo gorący i wakacyjny – no, ale nie mogło być inaczej, skoro zdjęcia do teledysku powstawały w gorącym Egipcie (głównie w Hurgadzie). Jest więc kolorowo, wakacyjnie i tanecznie. Sama piosenka też stanowi znakomitą propozycję na zbliżające się lato – błyskawicznie wpada w ucho. Naszym zdaniem to murowany kandydat na przebój nadchodzących wakacji. Jako ciekawostkę możemy dodać, że autorem tekstu jest sam Bernard Kurzawa z Zespołu BetiBer.

A co do teledysku – nie będziemy się o nim rozpisywać. Zobaczcie go po prostu sami.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.