Uwaga! Premiera – Zespół BetiBer

21.11.2018

Zespół BetiBer jest jednym z młodszych Zespołów na naszej scenie. W swej twórczości łączą elementy muzyki pop, dance, disco-polo, choć nie brak też starych dobrych szlagierowych brzmień. Sympatyczny Duet tworzony przez Beatę i Bernarda właśnie udostępnił drugi z teledysków zrealizowany do debiutanckiego krążka.

Tym razem teledysk zrealizowany został do przebojowej i rytmicznej piosenki Klucz (skądinąd murowanego kandydata na przebój końca roku i najbliższego karnawału). Clip powstał w bardzo malowniczej, a zarazem surowej i egzotycznej scenerii. Nie zabrakło w nim też ciekawej choreografii. Dodajmy, że oprócz Beaty i Bernarda w teledysku pojawił się jeszcze jeden aktor (niestety nie wiemy, jak ma na imię). Kto to taki? Zobaczcie sami w teledysku.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.