Uwaga! Wielka premiera!

24.5.2019

Wielka niespodzianka – czyli najbardziej zaskakujący Duet tego roku: Damian Holecki i Weronika w świetnej piosence Chcę możecie już nie tylko usłyszeć w stacjach radiowych, ale też zobaczyć na naszym kanale Youtube.

Tym razem przygotowaliśmy dla Was występ koncertowy – prosto z XII Śląskiej Gali Biesiadnej, kiedy to Weronika oraz Damian zaprezentowali dla Was piosenkę Chcę całkiem premierowo. Jak Wam się podoba?

Przypomnijmy, że muzykę do piosenki skomponował Tomasz Lubert, słowa napisała Weronika, a aranżacją zajął się Bogdan Kisiel.

Na koniec dodajmy, że utwór Chcę podbija już kilka list przebojów – m.in. w Radiu Fest. Niebawem nagranie będziecie mogli zobaczyć też w telewizji.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.