UWAGA! ZMIANA TERMINU

06.5.2020

W związku z zaistniałą w Polsce i na Świecie nadzwyczajną sytuacją, w trosce o zdrowie Państwa, jak też występujących na scenie Artystów, zmuszeni jesteśmy do zmiany terminu XIII Śląskiej Gali Biesiadnej. Wyczekiwany przez Państwa koncert odbędzie się 31. stycznia 2021 r. o godzinie 15:00 w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu.

Za zaistniałą nie z naszej winy sytuację, przepraszamy.

Zakupione przez Państwa bilety zachowują ważność.

Oczywiście, jeśli chodzi o sam charakter imprezy nic się nie zmieni – na scenie pojawi się plejada Gwiazd, nie zabraknie humoru i dobrej muzyki. Wydarzenie poprowadzi niezawodna Joanna Bartel oraz świetny Marcin Janota znany z Radia FEST.

Na scenie wystąpi plejada Gwiazd, odbędzie się uroczysta premiera debiutanckiego krążka Freli Blue – ale nie martwcie się – sama płyta ukaże się znacznie szybciej.

Obiecujemy, że będzie to najlepsza impreza w nadchodzącym karnawale!

Do zobaczenia!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.