W karnawałowych rytmach

21.2.2019

Jak się bawić, to się bawić – tym bardziej w karnawale. Skoro tak, przyda się porcja dobrej muzyki. Przy tej okazji Wydawnictwo Box Music postanowiło przypomnieć wielki hit Chrisa Oxforduo sprzed kilku lat – który mieliście okazję usłyszeć m.in. podczas Śląskiej Gali Biesiadnej, czyli piosenkę Hop, siup – z repertuaru Chrisa Oxforduo. Przypomnijmy, że ten świetny utwór pochodzi z drugiego, tym razem solowego krążka Artysty – Wołanie przez wiatr, który ukazał się w 2015 roku. Piosenka ta, z lekka humorystycznym tekstem Edwarda Sikory, stanowi wspaniałą propozycję na każdą zabawę oraz biesiadę.

Wspomniane nagranie pochodzi ze Śląskiej Gali Biesiadnej z 2015 Roku. Chrisowi w tle towarzyszy roztańczona Wesoła Biesiada.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.