W listopadowym nastroju - nowy odcinek MWTZ

04.11.2020

Jesień i słota nam niestraszna… Już w niedzielę mamy dla Was kolejny premierowy odcinek My Wam to zagramy. Tym razem Gościem Freli Blue będzie bardzo utalentowana Wokalistka młodego pokolenia, którą mieliście okazję poznać w naszym programie w styczniu – czyli Magda. Artystka przyjdzie do studia ze swoimi nowymi teledyskami (aż 3 pojawią się zupełnie premierowo), jak też opowie o planach na najbliższą przyszłość. Oczywiście nie zabraknie też szczypty humoru i dociekliwych pytań Freli Blue. Zapraszamy przed Telewizory w niedzielę o 17:15 – oczywiście My Wam to zagramy w Telewizji TVS.

Jeśli przegapiliście ostatni odcinek lub macie ochotę zobaczyć go jeszcze raz, okazja nadarzy się już w najbliższą sobotę w Telewizji TVS.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.