W oczekiwaniu na Galę...

16.1.2020

Niecierpliwie wyczekujemy kolejnej Śląskiej Gali Biesiadnej, choć z drugiej strony nie mamy chwili wytchnienia – pozostało przecież niespełna 4 miesiące, a przed nami jeszcze tyle pracy, przygotowań, itp. Czeka Was mnóstwo niespodzianek, premier, przebojów…

Przypomnijmy, że podczas XIII Śląskiej Gali Biesiadnej świętować będziemy też 10. Urodziny rewelacyjnego Radia Fest, z którym już wielokrotnie mieliśmy okazję współpracować przy okazji minionych Śląskich Gal Biesiadnych. Reprezentantem Radia będzie popularny Prezenter – Marcin Janota, który już kilkukrotnie miał okazję współprowadzić Galę.

Marcin Janota jest popularnym Prezenterem radiowym, telewizyjnym, jak też Konferansjerem, cieszącym się ogromną popularnością i sympatią Widzów oraz Słuchaczy. Z pewnością zatroszczy się o prowadzenie Śląskiej Gali Biesiadnej na wysokim poziomie oraz o solidną dawkę humoru. W Radiu Fest Marcina możemy usłyszeć obecnie w paśmie porannym – Fest Dobry Dzień.

Warto dodać, że na antenie Radia Fest emitowane są aż 2 listy przebojów – Lista Przebojów Radia Fest oraz Lista Śląskich Szlagierów. W obydwu znajdziemy sporo piosenek naszych Gwiazd, dodajmy – że często w samej czołówce.

Przypomnijmy, że podczas XIII Śląskiej Gali Biesiadnej czeka nas też premiera podwójnego albumu wydanego z Okazji 10-lecia Rozgłośni z przebojami Waszych ulubionych Gwiazd.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.