W przedświątecznym nastroju

09.4.2020

Święta Wielkanocne tuż, tuż. Dla wszystkich wierzących to najważniejsze Święta w Roku – czas refleksji, ale przede wszystkim radości. W obecnej chwili nie możemy poddać się wszechogarniającym przykrym wiadomościom i lękowi. Pamiętajmy, że optymizm i radość korzystnie oddziałują na naszą odporność i kondycję psychiczną. Z pewnością na poprawę nastroju korzystna jest solidna porcja dobrej muzyki. Zachęcamy więc Was gorąco do słuchania płyt naszych Gwiazd, oglądania w telewizjach programów, w których możecie posłuchać dobrej muzyki oraz słuchania naszych lokalnych stacji radiowych, w których nie brakuje świetnych piosenek naszych Artystów.

Oczywiście ogromną porcję świetnych utworów, teledysków i nagrań koncertowych możecie znaleźć w Internecie na naszych kanałach na Youtube, gdzie znajdziecie zarówno nowości, jak też rewelacyjne propozycje sprzed lat. Jesteśmy pewni, że poprawią Wam nastrój i dodają energii.

Jeszcze raz życzymy Wam zdrowych, wesołych Świąt!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.