W rytmach jesieni…

22.9.2020

Skoro mowa o jesieni – ta kolorowa pora roku znalazła odzwierciedlenie w wielu piosenkach i teledyskach. Na naszym kanale na Youtube znajdziecie playlistę ze specjalnie wybranymi jesiennymi propozycjami naszych Gwiazd. Niewątpliwie od 12 lat symbolem tej pory roku jest wielki hit Damiana Holeckiego – Złote kasztany. Chyba zapytani o jesienną piosenkę właśnie ten utwór wymienimy bez wahania.

Jesiennych akcentów nie brakuje też clipie Zespołu Banita Band – Tylko z Tobą. Nakręcony w niezwykłej scenerii clip powstał właśnie wczesną jesienią. Również bardzo jesienny jest jeden z pierwszych teledysków Koli i Juli. Utalentowany Duet właśnie w jesiennej scenerii zrealizował teledysk do piosenki Mój Śląski dom. Jak się okazuje jesień nadal ma w sobie coś inspirującego – właśnie na jesienne klimaty postawiła w swoim teledysku (Zabujana) Weronika.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.