W świątecznym klimacie

09.12.2018

Grudzień puka do drzwi, a wraz z nim coraz bliżej uwielbiane przez chyba każdego Święta Bożego Narodzenia. A skoro Święta coraz bliżej, znów możemy przypomnieć najpiękniejsze świąteczne hity naszych Gwiazd – te magiczne melodie, barwne teledyski i niepowtarzalny nastrój…

Chyba trudno znaleźć osoby, które nie lubią Świąt Bożego Narodzenia. W ostateczności chyba każdy zauważa w nich coś magicznego i urokliwego. Oczekiwanie na ten czas co roku umilają nam piękne świąteczne piosenki i pastorałki, których nie brakuje też w repertuarze Gwiazd Wydawnictwa Box Music. Może przypomnimy kilka z nich?

Spośród Gwiazd naszego Wydawnictwa chyba największą radość ze Świąt czerpie Stach, który ma w swoim repertuarze aż dwa świąteczne (właściwie przedświąteczne - Adwentowy nadszedł czas oraz Adwent czarodziej) teledyski, a jeden w duecie z Chrisem Oxforduo.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.