Wakacje naszych Gwiazd

23.8.2019

Jak na razie na urlop nie udało się wyjechać Bernadecie Kowalskiej – Artystka niemal cały czas koncertuje, jak też pracuje nad nowymi teledyskami. O klasycznym urlopie nie myślą też Dorota Pacholarz ani Bogdan Morawiec z Arkadii Band – Dorota niedawno oznajmiła, że poniekąd na wakacjach jest cały czas, gdyż kocha to co robi (nawiasem mówiąc Zespół pracuje obecnie nad nowym projektem koncertowym). Gabi Gold natomiast stara się każdą wolną chwilę poświęcić na relaks… w domu – zmęczona koncertami i podróżami służbowymi najlepiej wypoczywa we własnym domu pod Pragą, gdzie może w końcu nieco się wyluzować…

Chyba do grona najbardziej usatysfakcjonowanych tegorocznymi wakacjami zaliczyć można chyba Duet Karo – Małżeński Duet w tym roku pozwolił sobie na kilkudniowy lipcowy wyjazd do Bułgarii (który z niemałym trudem udało się wkomponować pomiędzy koncertami).  

Podczas tegorocznych wakacji nieco czasu na relaks i wypoczynek w pięknych okolicznościach przyrody, kilka dni udało się też wykroić Freli Blue. Artystka postawiła na wypoczynek nad naszym pięknym Bałtykiem – i chyba była zadowolona z decyzji (pogoda raczej dopisała).

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.