Wakacje – podsumowanie: jak wypoczywają nasze Gwiazdy?

16.8.2019

Od lat słyszymy w mediach, że kiedy jak kiedy – ale latem wykonawcy scen muzycznych raczej na dłuższy urlop nie mogą sobie pozwolić… Dlaczego? Przecież właśnie latem jest szczyt koncertów i imprez plenerowych, a my chcemy spotykać naszych idoli na scenach. Jak więc radzą sobie z tym nasze Gwiazdy?

Odpowiedź brzmi: różnie. Większość urlop planuje poza sezonem letnim, a jeśli już uda się coś wykroić latem, wypoczynek na ogół nie przekracza 4-5 dni… Tim Fabian dopiero późną jesienią. Namiastką wakacji są na razie podróże służbowe Tima – który ostatnio miał okazję odwiedzić Nowy Jork i Singapur (jak się okazało tylko na 1 dzień).

Stach swoją podróż życia ma za sobą i odbył ją na początku roku (niezapomniany wyjazd z Żoną do Azji), choć na krótki urlopowy wypad sympatyczny Artysta pozwolił sobie też latem… Troszkę lepiej przedstawiają się tegoroczne wakacje Bernarda Kurzawy z Zespołu BetiBer, któremu udało się w tym roku aż 2 razy wymknąć na (wprawdzie tylko bardzo krótki) wypoczynek do ciepłych krajów.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.