Warto zaglądać dla nasz kanał na Youtube

01.11.2019

Jeśli macie ochotę na porcję dobrej muzyki, zapraszamy Was do zaglądania na nasz kanał na Youtube – przynajmniej raz w tygodniu, na naszym kanale pojawia się nowość – teledysk, bądź też nagrania koncertowe. Jedną z ciekawszych propozycji, a zarazem premierą, jest klimatyczna i rewelacyjna ballada Tima Fabiana z debiutanckiego krążka Wokalisty, zatytułowana Aniele mój. Tim Fabian wykonał piosenkę podczas ubiegłorocznej Śląskiej Gali Biesiadnej, w ramach recitalu promującego krążek. Piosenka chwyta za serce i niewątpliwie przypadnie do gustu wszystkim Paniom.

Kompozytorem piosenki Aniele mój jest Marcin Grzella, autorką tekstu Justyna Adamczak. Jako ciekawostkę warto dodać, że Tim Fabian wymienia ten utwór, jako jeden ze swoich ulubionych z debiutanckiego krążka.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.