Wielka niespodzianka na Youtube: Śląska Gala Biesiadna

11.1.2020

Po raz kolejny zachęcamy do zaglądania na nasz kanał na Youtube (a uściślając kanały) – jedną z nowości jest koncert Śląskiej Gali Biesiadnej 2019 – tym razem jako całość. Wspaniałe, niezapomniane widowisko specjalnie dla Was!

Przypomnijmy, że ubiegłoroczny koncert poprowadzili Joanna Bartel i Sebastian Mierzwa. Na scenie zaśpiewali Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Kuzyn Mix, Kapela Górole, Tim Fabian, Banita Band, Weronika, BetiBer, Arkadia Band, Damian Holecki, Duet Karo, Gabi Gold, Frela Blue, Edward Hulewicz. Ponadto gościnnie wystąpili Andrzej Miś i Tadeusz Drozda. O oprawę całości zadbała Grupa Taneczna Maraquja. Całość tworzy piękne, barwne widowisko, podczas którego nie zabrakło premier, ale też kilku niezapomnianych przebojów w nowych odsłonach.

Koncert jest świetną propozycją na trwający karnawał, ale też stanowi doskonałą rozgrzewkę przed nadchodzącą XIII Śląską Galą Biesiadną.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.