Wielka premiera na naszym kanale Youtube! Nowość od Freli Blue!

15.9.2020

Już niebawem bardzo wyczekiwana premiera nowego krążka Freli Blue. Tymczasem mamy dla Was już przedsmak krążka – w postaci najnowszego utworu i clipu pełnej energii Artystki, tym razem do utworu pod wakacyjnie brzmiącym tytule – Samba. Oczywiście jak na Frelę Blue przystało, zarówno piosenka, jak też clip są nieco przewrotne, ze sporą dawką humoru, w bardzo oryginalnej scenerii. Dodajmy, że w piosence ukryty jest też tytuł debiutanckiej płyty Freli Blue, której premiera już w najbliższych dniach… Nie będziemy więcej się rozpisywać – zobaczcie sami.

Aha – oczywiście autorką tekstu i muzyki jest sama Frela Blue (jak zawsze), a za aranżację odpowiada niezawodny Bogdan Kisiel.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.