My Wam to zagramy na powitanie wiosny

18.3.2020

Niedziela coraz bliżej, a wraz z nią kolejny odcinek My Wam to zagramy w Telewizji TVS (oczywiście o 17:15). Podkreślmy, że jak co tydzień będzie to nowy, premierowy odcinek Waszego ulubionego programu. Tym razem – jak na pierwszy weekend wiosny przystało, skupimy się na wiośnie. Oczywiście – by poprawić Wam nastroje, Andrzej Miś zatroszczy się o porcję humoru. Aha – w odcinku nie obejdzie się też bez premier (i to nawet dwóch). To jak? Będziecie oglądać?

Oczywiście jeśli przegapiliście poprzedni odcinek (lub macie ochotę obejrzeć go ponownie), powtórka już w najbliższą sobotę po 15:00. Wszystkie poprzednie odcinki serialu możecie znaleźć też w Internecie.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.