Wrześniowe listy przebojów

09.9.2020

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST w top 10-tce nieźle radzi sobie Damian Holecki, na 7. miejscu plasuje się Frela Blue z piosenką Niy mom co łoblyc, doskonale radzą sobie też najnowsza propozycja Stacha czy utwór Arkadii Band.

Z kolei w top 10-ce Listy Śląskich Szlagierów Radia SUD nadal nieźle radzi sobie Frela Blue z piosenką Niy mom co łoblyc. Nieźle radzi sobie też Arkadia Band, Duet Karo z piosenką Piękny sen czy Oxforduo.

W FEST Liście Radia FEST również nie brak piosenek naszych Gwiazd. W top 15-stce znajdziemy piosenki Arkadii Band, Stacha czy Damiana Holeckiego.

W Liście Przebojów No To Gromy Radia Piekary w top 10-tce znajdziemy piosenki Tima Fabiana, Stacha, Arkadii Band czy Oxforduo.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.