Wspomnień czar…

27.9.2019

Śląska Gala Biesiadna jest najbardziej prestiżową imprezą związaną z szeroko rozumianą muzyką szlagierową. Impreza do tej pory odbyła się już 12 razy. Oprócz Gwaizd z naszego Regionu, na Scenie pojawiają się też Goście Specjalni – Gwiazdy Muzyki i Kabaretu…

Do tej pory Gośćmi specjalnymi od strony muzycznej Śląskiej Gali Biesiadnej byli m.in.: Stachursky, Don Wasyl, jak też prawdziwe legendy polskiej muzyki: Andrzej Rybiński, Eleni, Krzysztof Krawczyk, czy Edward Hulewicz. Jeśli chodzi o akcenty kabaretowe na Śląskiej Gali Biesiadnej pojawili się m.in. Kabaret Młodych Panów (kilkukrotnie), Marcin Daniec czy Tadeusz Drozda.

Co ciekawe, na Śląskiej Gali Biesiadnej bywało też międzynarodowo – kilka lat temu Gościliśmy nawet legendarną Helenę Vondrackową.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.