Aktualności / Wydarzenia

„Wszystkie piosenki śpiewamy prosto z serca i dla naszych fanów”

08.5.2017

„Wszystkie piosenki śpiewamy prosto

z serca i dla naszych fanów”

 

 

22 kwietnia w Zabrzu miała miejsce X Jubileuszowa Śląska Gala Biesiadna, która jest najbardziej prestiżową imprezą danego nurtu muzycznego. Podczas koncertu odbyły się aż trzy premiery płyt !

 

Śląska Gala Biesiadna to marka doskonale znana wszystkim wielbicielom muzyki szlagierowej, na której mamy zaszczyt występować podczas każdej edycji. Jednakże w tym roku jubileuszowa Gala Biesiadna była dla nas wyjątkowa i niezwykła, bowiem podczas gali świętowaliśmy premierę naszej czwartej płyty "Miłość to cudowny sen" - mówi Elżbieta z zespołu Duet Karo.

   

Fani zespołu nie dali za wygraną ! Duet Karo – mimo, że nie miał w planach – wydał kolejną, czwarta płytę „Miłość to cudowny sen”. Płyta, choć dopiero od niedawna jest dostępna w sprzedaży, cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród słuchaczy śląskich klimatów.

 

Nowa płyta i nowy Duet Karo, czyli…

Nasza kariera i przygoda z muzyką nabiera coraz większego tempa i z każdą kolejną wydaną płytą rodzą się nowe pomysły. Tym razem podczas promocji nowej płyty na scenie wspierać nas będą znakomici muzycy. Nasz klawiszowiec zachwyci świetnymi frazami w solówkach a gitarzyści będą zachwycać i poruszać wyobraźnię naszych fanów. Nic, co dzieje się na scenie, nie jest przypadkowe i dlatego dokładamy wszelkich starań, by podczas naszych promocyjnych koncertów na scenie było ciekawie, kolorowo i dynamicznie.

 

Jednak to nie koniec niespodzianek ! Wszyscy, którzy spotkają się z Duetem Karo podczas koncertów poznają nowy skład zespołu - …niebawem do zespołu dołączą również dwie śliczne dziewczyny, które będą tańczyć i śpiewać w chórach do naszych piosenek.

 

Duet Karo ma na swoim koncie wiele wspaniałych przebojów. Każdy zna takie utwory jak „Żoneczka”, czy „1,2,3,4, Dziubka mi dej”, które jak mówi Elżbieta trudno wymazać z pamięci.  

 

Na krążku znajduje się aż 14 piosenek. Która z nich okaże się kolejnym wielkim przebojem?

 

 … w nowych piosenkach jest ciekawe ich odkrywanie .. krok po kroku, sekunda po sekundzie i czekanie na to, co będzie dalej. Tak naprawdę kochamy śpiewać wszystkie nasze piosenki, bo wszystkie śpiewamy prosto z serca i dla naszych fanów.

 

A Wy już odkryliście nowe piosenki Duetu Karo ?

 

 

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.