Wywiady z naszymi Gwiazdami w TV

28.12.2018

Tak więc odcinki My Wam to zagramy (programu prowadzonego przez Dorotę Pacholarz i Andrzeja Misia, w którym możecie zobaczyć najlepsze teledyski Waszych ulubionych Gwiazd oraz świetne wywiady i błyskotliwe dialogi Prowadzących), możecie oglądać klikając tutaj (strona TVS). Przypomnijmy, że w ostatnich odcinkach Gośćmi programu byli m.in. Chris Oxforduo, Tim Fabian i Banita Band, a nieco wcześniej też Bernadeta Kowalska.

Nasze Gwiazdy dosyć często gościły też w tym roku w programie Niedzielny Fajer – mogliście spotkać tu m.in. Weronikę, Kuzyn Mix, Gabi Gold oraz Zespół Ed-Ka.

Tim Fabian by ponadto gościem Programu Muzyczne Wędrówki Bernadety Kowalskiej.

Gwiazdy Wydawnictwa Box Music bardzo często są też Gośćmi Listy Śląskich Szlagierów – w programie w ostatnich tygodniach gościli m.in. Bernadeta Kowalska i Przyjaciele oraz Jerzy Macoła, Tim Fabian, Chris Oxforduo, Damian Holecki. W ramach programu pojawił się nawet specjalny cykl wywiadów z Jerzym Macołą, będącym kompozytorem hitów wielu Gwiazd naszego Wydawnictwa.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.