XII Śląska Gala Biesiadna za nami

13.5.2019

Za nami kolejna, już 12. Śląska Gala Biesiadna – czyli najbardziej prestiżowa impreza z udziałem Śląskich Wykonawców. Koncert odbył się 11. maja. Wydarzenie po raz kolejny miało miejsce na deskach Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Koncert poprowadzili Joanna Bartel i Sebastian Mierzwa. Na Scenie wystąpili dla Was: Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Arkadia Band, Damian Holecki, Weronika, Duet Karo, Tim Fabian, BetiBer, Zespół Ed-Ka, Gabi Gold, Frela Blue, Kuzyn Mix, Kapela Górole, Grupa Taneczna Maraquja, Andrzej Miś, Edward Hulewicz, Tadeusz Drozda. Na scenie nie zabrakło też Szefa Wydawnictwa Box Music - Bogdana Tyca.

Jak co roku były widowiskowo, barwnie, przebojowo. Nie zabrakło też solidnej dawki humoru oraz bajecznej choreografii… W tym roku mieliście okazję usłyszeć też rekordową liczbę premier – Damian Holecki i Weronika, Tim Fabian, Frela Blue, Zespół Ed-Ka, Gabi Gold, Banita Band… Podczas Śląskiej Gali Biesiadnej premierę miały płyty Gabi Gold oraz Zespołu Banita Band.

Dziękujemy, że byliście z nami. Wypełniliście salę po brzegi!

Dziękujemy też wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tegorocznej Śląskiej Gali Biesiadnej – to naprawdę intensywna praca przez cały rok. Dziękujemy więc wszystkim, którzy zajęli się aspektem organizacyjnym (poczynając od wszelkich formalności, aż po scenariusz i koordynację całego Wydarzenia), oczywiście naszym cudownym Artystom, Konferansjerom, Osobom odpowiedzialnym za nagłośnienie, oświetlenie, rejestrację wydarzenia, Patronom Medialnym oraz wszystkim, których nie wymieniliśmy tutaj, ale mieli wkład w całość imprezy!

Do zobaczenia za rok!

 

 

 

 

 

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.