Z wiosenną nadzieją...

18.3.2020

Cóż, obecna sytuacja nikogo nie napawa optymizmem – nie dość, że każdy z nas lęka się pandemii, to w dodatku każdy z nas jest niepewny jutra. Bo przecież nikt nie wie, jak długo to wszystko potrwa i jakie jeszcze – totalnie niespodziewane – konsekwencje przyniesie. Wiemy, że wielu z Was bardzo brakuje muzyki, koncertów, spotkań z Artystami – bo po prostu był to dla wielu z Was sposób na oderwanie się od szarej codzienności i zapomnienie choć przez chwilę o problemach.

W całym ogromie pesymistycznych wiadomości jest jedna dobra – nadchodzi wiosna (choć ta kalendarzowa), dni stają się coraz dłuższe, pąki na drzewach i krzewach coraz zieleńsze, a na trawnikach coraz więcej kwiatów. Choć nie możemy wychodzić z domu lub wyjścia musimy ograniczać do minimum, choć widok za oknami staje się weselszy, bardziej optymistyczny.

No właśnie – wiosna znajduje też odbicie w piosenkach Waszych ulubionych Wykonawców. Przypomnijmy więc kilka takich wiosennych propozycji Waszych ulubionych Gwiazd.

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.