Za nami Śląskie Gody w Gierałtowicach

11.6.2018

W sobotę 9. czerwca w Gierałtowicach odbyła się impreza Śląskie Gody z udziałem Gwiazd naszego wydawnictwa. Na scenie pojawili się Tim Fabian, Weronika oraz Arkadia Band. Pomimo bardzo niesprzyjających warunków atmosferycznych (kilkugodzinna ulewa) nasi wykonawcy dali z siebie wszystko, a Publiczność bawiła się rewelacyjnie (oczywiście skryta bezpiecznie pod namiotem).

Nasze gwiazdy wykonały piosenki ze swoich najnowszych płyt, nie zabrakło też kilku niespodzianek muzycznych. Tak więc Tim Fabian wykonał romantyczne piosenki z płyty Pokochaj mnie, jak też przypomniał kilka swoich utworów z dawniejszych czasów. Weronika wykonała przeboje z krążka Idę oraz najnowsze przeboje – jak Maleńki kawałek nieba czy Cały naj. Zespół Arkadia Band wykonał głównie hity z najnowszej płyty, czyli Tam mój dom, gdzie serce moje, choć nie zapomniał też o dawnych przebojach.

           

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.