Zaglądamy na Youtube

20.12.2019

Choć w przedświątecznej bieganinie brak nam na wszystko czasu, warto zaleźć chwilę, by zrelaksować się przy dobrej muzyce. A tą oczywiście znajdziecie na naszym kanale na Youtube, gdzie nie brak też licznych nowości.

Jedną z naszych najnowszych propozycji jest utwór Zespołu BetiBer – Parę słów. Klimatyczna, a zarazem pełna pozytywnej energii piosenka pochodzi z debiutanckiego albumu Zespołu, a występ zarejestrowany został podczas Śląskiej Gali Biesiadnej 2018, podczas której miała miejsce premiera tejże płyty. Oczywiście jak przystało na występ Beaty i Bernarda, jest też bardzo widowiskowo – Duetowi znów towarzyszą w tle piękne Tancerki z Zespołu Maraquja.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.