Zimowe akcenty w teledyskach

13.1.2021

Zima niewątpliwie nie jest najwdzięczniejszą porą roku do nagrywania teledysków. Ale jeśli już się uda coś nagrać, bajeczny efekt jest murowany! Niewątpliwie od lat bezapelacyjnie najlepszym zimowym teledyskiem jest wielki przebój Duetu Karo – Już na zawsze z Tobą. Teledysk do tej pięknej ballady zrealizowany został w Parku Śląskim już 10 lat temu, ale clip do tej pory należy do nielicznych produkcji w zimowej scenerii, a jednocześnie jedną z najbardziej romantycznych propozycji, jaka powstała.

Zimowego akcentu nie zabrakło też w kilku innych produkcjach – na naszym kanale miły, zimowy akcent pojawia się choćby w teledysku Zespołu Happy Folk – Gruby Antek, w którym bardzo ważną rolę pełni… bałwan.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.