O nas

Firma Box Music, której właścicielem jest Bogdan Tyc, działa z powodzeniem od 1996 roku i od początku działalności specjalizuje się w promocji oraz produkcji muzycznej.
W ciągu paru lat Box Music zdobył trwałą pozycję na naszym rynku fonograficznym. Jako pierwsza firma w Polsce podpisał kontrakt z zagranicznym koncernem EMI, zachowując jednocześnie pełną niezależność.

Firma Box Music ma na koncie ponad 300 wydawnictw muzycznych - zarówno znanych i uznanych artystów, jak też dopiero wchodzących na rynek młodych zespołów i wykonawców. wspomnieć możemy takie nazwiska, jak Wojciech Waglewski, Martyna Jakubowicz, Mateusz Pospieszalski, Andrzej Rybiński, Włodzimierz Kiniorski – Kinior, Gayga, Wanda & Banda, Sztywny Pal Azji, Róże Europy, Gutierez, Locomotivesun, Las Vegas Parano i wielu innych. Współpracowaliśmy również z zespołem Sami, w którym swego czasu debiutował Piotr Kupicha lider znanej grupy Feel (warto wspomnieć, że w kwietniu 2001 roku zespół Sami zakwalifikował się do Konkursu Premier na Festiwalu Opolskim, gdzie zdobył „Super Jedynkę” za „Debiut Roku”). W ostatnich latach mieliśmy okazję współpracować z niezwykle utalentowanym uczestnikiem The Voice Of Poland – Krzysztofem Bobeckim.

Od kilku lat Wydawnictwo Box Music skupiło się głównie na współpracy z Wykonawcami głównie z regionu Śląska. Mieliśmy okazję wydać płyty m.in. takich rewelacyjnych Artystów, jak: Mirek Szołtysek, Gang Marcela, Mona Lisa, Ed’Mans, Grzegorz Poloczek, Duet Karo, Damian Holecki, Kola i Jula, Bernadeta Kowalska i Przyjaciele czy Weronika oraz wielu innych. Na przestrzeni lat prężnie współpracujemy też z takimi Mediami, jak Telewizja TVS, Radio Piekary czy Radio Fest. Współpraca ta zaowocowała serią TVS Prezentuje – Lista Śląskich Szlagierów, licznymi Wydawnictwami dla Radia Piekary czy dla Radia Fest, z którymi to rozgłośniami wielokrotnie mieliśmy okazję współorganizować koncerty, a nawet całe trasy koncertowe.

Kilka płyt, które ukazały się nakładem Wydawnictwa Box Music zyskało status Złotych Płyt:

  • Grzegorz Poloczek – Z mojego placu
  • Damian Holecki – Złote przeboje
  • Damian Holecki – Po prostu dziękuję

Od wielu lat Wydawnictwo Box Music jest organizatorem cyklicznej imprezy odbywającej się początkowo w Katowickim Spodku, a od lat w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu – czyli Śląskiej Gali Biesiadnej. Imprezy te co roku przyciągają nawet kilka tysięcy Widzów. Mieliśmy okazję być też producentem cyklu koncertów w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu , rejestrowanych przez Telewizję Katowice i wielokrotnie emitowanych w programach TVP. Za każdym cieszyły się one wielkim zainteresowaniem ,gromadząc każdorazowo po 2 tyś. widzów a normą stały się dodatkowe spektakle, czy imprezy z okazji 20-lecia Radia Piekary (również w DMiT) – Gwiazdą wieczoru był sam F.R. David.

Z materiału zrealizowanego podczas koncertów wydaliśmy i wydajemy do chwili obecnej albumy CD oraz DVD.

Byliśmy współproducentem wykonawczym programu Lista Śląskich Szlagierów oraz Śląski Koncert Życzeń (Telewizja TVS). Box Music jest też producentem ponad 150 teledysków emitowanych na antenie wielu regionalnych i ogólnopolskich stacji telewizyjnych takich jak m.in. Telewizja Polska, TVN, Polsat oraz liczne telewizje kablowe.

Wracając do naszej historii i nieco dawniejszych osiągnięć… W roku 2004 Box Music uruchomił pierwszy w Polsce legalny serwis internetowy, sprzedający utwory w formacie mp3 – znany miłośnikom muzyki jako SOHO. Projekt ten był współfinansowany ze środków uzyskanych od Unii Europejskiej.

W 1999r. Box Music był pomysłodawcą i organizatorem słynnego koncertu „Dżem w Operze”, który odbył się w Operze Śląskiej przy współpracy z telewizją POLSAT oraz RMF FM – a materiał z tego wydarzenia był wielokrotnie wyemitowany i ukazał się na m.in. na dwóch albumach CD.

W latach 1999-2001 Box Music przeprowadził największe w tym czasie w kraju masowe imprezy sylwestrowe w Spodku, współorganizowane i transmitowane przez Telewizję Katowice. Cieszyły się one dużym powodzeniem – frekwencja co roku wynosiła około 6-8 tysięcy uczestników.


W 2008r. Box Music wraz z Urzędem Miasta Katowice i Telewizją Silesia zorganizował Sylwestra pod Spodkiem, w centrum miasta – podczas którego wystąpiły takie gwiazdy jak La Bouche, Kindla, The Beatles Revival, Losza Vera, Ottawan, Queen Revival, Damian Holecki, Locomotivesun. Impreza ta zgromadziła ponad 12 tys. publiczności.

Wydawnictwo Box Music współorganizowało również jedną z edycji prowadzonej przez RMF FM cyklicznej, letniej akcji – Inwazja Mocy, w ramach, której wystąpiły zespoły Dżem oraz De Mono.

Box Music jest również wydawcą płyt okazjonalnie realizowanych m.in. dla firmy Big Star, Opery Śląskiej w Bytomiu, Banku Zachodniego WBK, Banku BPH, wydawnictwa Reader’s Digest i innych.

Z okazji 10-lecia firm Liberty oraz Plus GSM, Box Music zorganizował koncert, podczas którego wystąpiły prawdziwe gwiazdy: Krystyna Szostek-Radkowa, Wiesław Ochman i Symfonia Warsovia. Na widowni zasiadali członkowie rządu, posłowie i senatorowie oraz władze wojewódzkie.

W 2008r. w Chorzowskim Centrum Kultury odbył się realizowany i filmowany przez Box Music koncert znanego, lubianego zespołu Wanda&Banda a zarejestrowany wtedy materiał ukazał się na podwójnym albumie CD+DVD Z miłości do strun.
Nominację do nagrody muzycznej FRYDERYK 2003r. – w kategorii: Album Roku – MUZYKA WSPÓŁCZESNA – zdobyli zgłoszeni przez Box Music: Marek Moś oraz Orkiestra „Aukso”, za płytę CD Współcześnie, wydaną przez Box Music.
Box Music oprócz wydawnictw z obszaru muzyki popowej, rockowej, jazzowej i poważnej – wydaje również płyty z muzyką śląską i biesiadną.

Box Music współpracuje z wydawnictwami prasowymi takimi jak „Super Express” czy „Polska The Times-Dziennik Zachodni”, realizując dla nich wielkonakładowe inserty – płyty załączane jako dodatki do gazet.
Box Music znalazł i utrzymuje z powodzeniem swoje miejsce na rynku muzycznym, realizując profesjonalnie swoje długofalowe zamierzenia.
Firma Box Music oferuje również kompleksową obsługę imprez w zakresie nagłośnienia i oświetlenia imprez.


 
Zapraszamy do współpracy!

Hyrolers to gracze, którzy grają na bardzo wysokich limitach, czyli stawiają wysokie stawki. Zazwyczaj są to gracze w pokera, chociaż takie osoby zawsze można znaleźć w kasynie, grając w jakikolwiek high roller casinos. Istnieje opinia, że high rollerzy to bardzo bogaci ludzie, którzy nie wiedzą, gdzie umieścić swoje pieniądze, więc "zatapiają" je w kasynie. Właściwie, to nie zawsze tak jest. Nawet najbogatszy wysoki walec zawsze zna miarę i jest określany na podstawie kwoty przed meczem.

W przeciwieństwie do zwykłych graczy w pokera, gracze z wysokimi limitami nigdy nie tracą swojej fortuny ani majątku. Nawet jeśli utracona kwota wygląda na bardzo dużą, nie zaszkodzi to kapitałowi jego właściciela. W związku z tym, wysokie rolki nie są w ogóle wydać, ponieważ udało im się zrobić ogromne szczęście, i starają się je pomnożyć z grą. Gracze w pokera Hyroller są zazwyczaj profesjonalistami lub gwiazdami pokera, którzy wkładają dużo pieniędzy, więc rozumieją wszystkie szczegóły gry. Bardzo ilustratywnym przykładem jest Stu Agner, o którym nakręcił nawet słynny film, pod charakterystyczną nazwą - "Hyroller". A w pokerze są one bardzo cenione i korzystają z dodatkowych usług i korzyści w każdym kasynie. Przynoszą one instytucji wysoki rake i dzięki temu mają specjalne warunki VIP w placówkach zarówno offline jak i online.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.