Andrzej Skaźnik

Popularny, ceniony, bardzo lubiany i jeden z najdłużej obecnych na naszej scenie muzycznej artystów. Pochodzi z Chorzowa. Andrzej Skaźnik jest nie tylko wokalistą, ale też kompozytorem, producentem nagrań, multiinstrumentalistą i aranżerem. Na scenie muzycznej aktywnie działa kilkudziesięciu lat.

Andrzej Skaźnik jest założycielem lub współzałożycielem i liderem wielu Zespołów działających z powodzeniem na Śląskiej scenie zespołów, a jako kompozytor i aranżer miał okazję współpracować z wieloma największymi wykonawcami rodzimej sceny. Artysta wydał też (nakładem Wydawnictwa Box Music) płytę solową Minęło trzydzieści lat (z okazji 30-lecia działalności artystycznej).

Piosenki Andrzej Skaźnika utrzymane są w różnorodnych klimatach muzycznych – od szlagiery, pop, country, ballady i wiele innych.

 

Płyty wykonawcy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.