Arkadia Band

 

Zespół Arkadia Band na muzycznym rynku pojawił się już prawie osiemnaście lat temu, ale dopiero od 7 lat istnieje jako formacja na rynku śląskim. Posiadają na swoim koncie już trzy autorskie płyty, które cieszą się wielką popularnością na wszystkich śląskich listach przebojów. Ich żywiołowość i precyzja na scenie sprawiają, że podczas koncertów tworzą prawdziwe widowisko muzyczno-taneczne. Posiadają oryginalne stroje zarówno sceniczne, jak i ludowe (śląskie, bawarskie, góralskie i cygańskie).

Trzon zespołu stanowią: wokalistka i autorka ciekawych tekstów- Dorota Pacholarz oraz wokalista i zarazem autor muzyki Bogdan Morawiec. Nad choreograficzną stroną koncertu czuwają trzy urocze tancerki: Ewelina, Sylwia i Julia. Za całość muzyczną odpowiada Sławek.

Najnowsza płyta zespołu" Jeszcze wszystko jest przed Nami " już odniosła ogromny sukces, a jak mówi zespół ..."to nasze motto i nasza droga"

Arkadia Band, to żywioł, oryginalność i jakość.

 

strona internetowa : http://www.arkadiaband.pl/

Oficjalny FanPage : https://www.facebook.com/ArkadiaBand/

Managment / Koncerty

KONTAKT : 512-646-789

e-mail : bm3895@poczta.pl

 

Płyty wykonawcy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.