Banita Band

Zespół muzyczny działający na rynku muzycznym od kilku lat (choć pod wspomnianą nazwą Grupa funkcjonuje od niedawna), w jego skład wchodzi trójka utalentowanych muzyków – Roman Smiczek (wokalista i gitarzysta), Anna Kandziora (wokalistka), Sławomir Barszczewski (instrumenty klawiszowe). Członkowie Zespołu pochodzą z Bytomia. Od 2018 roku Grupa współpracuje z Wydawnictwem Box Music.  Członkowie Zespołu sami piszą teksty oraz komponują swoje utwory.

Banita Band kończy prace nad swym debiutanckim krążkiem. Piosenki Zespołu utrzymane są w różnych klimatach muzycznych – od szlagierów i utworów biesiadnych, poprzez muzykę pop, aż po romantyczne nastrojowe ballady. Grupa zasłynęła z piosenek Lato, Dla Mamy, Tylko z Tobą.

Płyty wykonawcy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.