Beata Mańkowska

Beata Mańkowska to wszechstronnie wykształcona, bardzo utalentowana wokalistka, która czuje się dobrze niemal w każdym stylu muzycznym, choć jej zainteresowania krążyły głównie wokół muzyki klasycznej. Tzw. muzyką śląską zajęła się niedawno – z ogromnym powodzeniem. Jej piosenki błyskawicznie zdobyły szerokie grono oddanych słuchaczy.

Piosenkarka ukończyła prestiżową Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

Uczestniczyła w wielu festiwalach i koncertach, otrzymała mnóstwo nagród i wyróżnień za swój śpiew.

Jej debiutancki krążek – Taka właśnie jestem – zawiera 12 piosenek, świetnych do słuchania zarówno w samochodzie, jak też np. podczas romantycznej kolacji. Teksty są życiowe, ich autorką jest sama wokalistka. Piosenki utrzymane są w bardzo zróżnicowanej stylistyce – pop, bardziej szlagierowe brzmienia, nastrojowe, liryczne ballady, jak też utwory z lekka inspirowane muzyką klasyczną. Znajdziemy tu hity, jak: Splecione dłonie, Spróbujmy jeszcze raz, Jesteśmy dla siebie, Żyj z całych sił i wiele innych.

Płyty wykonawcy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.