Bernadeta Kowalska i Przyjaciele

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek śląskiej sceny rozrywkowej, występująca i współpracująca z wieloma utalentowanymi muzycznie przyjaciółmi.

Swoją karierę muzyczną rozpoczęła w roku 2004 śpiewając w zespole "Accord".

W 2005 roku zespół rozpadł się i Bernadeta postanowiła spróbować  swoich sił solo.

Wkrótce dołączył do niej znany ze śląskiej estrady Andrzej Skaźnik i tak w duecie grali do końca roku 2006.

W tym samym czasie  Bernadeta nawiązała  trwającą do dziś, owocną współpracę  z wybitnym, znanym z polskiej sceny kompozytorem , aranżerem  i  realizatorem nagrań Jerzym Macołą - który pisał muzykę między innymi dla takich gwiazd jak Stachursky czy Gayga.

Oprócz śpiewania Bernadeta Kowalska jest świetną konferansjerką, organizatorką i pomysłodawczynią wielu imprez kulturalnych.  

Udziela się bardzo często charytatywnie.

Wydała dotychczas pięć  płyt, na których nigdy nie brakuje  przebojowych piosenek, zaśpiewanych od serca   charakterystycznym, ciepłym głosem

Zapisz

Płyty wykonawcy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.