Bernadeta Kowalska i Przyjaciele

Jedna z najpopularniejszych Wokalistek naszej Estrady. Od wielu lat mieszka w Miasteczku Śląskim Na scenie muzycznej obecna już od 2006 roku. Na koncie ma już 9 płyt oraz niezliczone przeboje i teledyski. Jest nie tylko wokalistką, ale też konferansjerką oraz prowadzącą autorski program telewizyjny i radiowy. Artystka występuje z towarzyszeniem Zespołu (jako Bernadeta Kowalska i Przyjaciele) – na co dzień na scenie towarzyszy Bernadecie świetny muzyk, kompozytor, instrumentalista i aranżer Jerzy Macoła, jak też świetni instrumentaliści – Błażej Szymczyk oraz Jan Siwy. Każdy występ Zespołu, to nie tylko świetne brzmienia, ale też niezapomniane widowisko. Bernadeta Kowalska ma też na koncie liczne duety z innymi wykonawcami (jak Grzegorz Poloczek, Mariusz Kalaga, Jacek Silski). Piosenki Bernadety utrzymane są w różnych klimatach muzycznych – od szlagierów, poprzez muzykę pop, brzmienia utrzymane w klimatach latynoskich, czy nastrojowe, nostalgiczne ballady. Wśród największych przebojów wymienić można: Piękne kwiaty, dobre słowa, Dziś do tańca, Nasze róże, Swoje serce Ci dam, Kochać wiosną to nie grzech, Tańczyć chcę.

Najnowszy krążek Bernadety Kowalskiej i Przyjaciół ukazał  się nakładem Wydawnictwa Boxc Music wiosną 2017 roku. Płyta zatytułowana W życiu jak w piosence utrzymana jest w zróżnicowanych klimatach muzycznych – znajdziemy na niej zarówno szybkie taneczne kawałki, jak też bardzo nastrojowe ballady, czy piosenki utrzymane w klimacie muzyki dawnych lat. Znajdziemy na niej takie hity, jak tytułowe W życiu jak w piosence, Tamte chwile, Steven Jive, Pokochałam, On to ma, Cudowna melodia.

 

Zapisz

Płyty wykonawcy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.