BetiBer

Betiber to świeży projekt, który na rynku muzycznym pojawił się w 2015 roku.

W skład zespołu wchodzą młodzi - aczkolwiek już doświadczeni artyści, dla których to kolejny punkt w rozwoju muzycznej kariery.
Wokalistką Betiber jest piękna i utalentowana Beata Powolny.

Tekstami, muzyką i męskim wokalem w zespole zajmuje się Bernard Kurzawa.

Nazwa zespołu to połączenie dwóch imion Beaty (Beti) oraz Bernarda (Ber). Zespół wspomina w wywiadach, że miał spory problem ze znalezieniem odpowiedniej nazwy. W końcu z kilkunastu pomysłów wybrany został ten najprostszy,  najciekawiej brzmiący.

Krążek Chodź do mnie ukazał się nakładem Wydawnictwa Box Music w kwietniu 2018 roku, a płyta miała swą premierę podczas Śląskiej Gali Biesiadnej. Na płycie znajdziemy przekrój gatunków – pop, szlagiery, disco, ale też coś na bardzo romantyczną nutę. Również teksty stanowią prawdziwy kalejdoskop tematów – miłość, wakacje, dobra zabawa, ale też po prostu życie. Płyta stanowi połączenie kasycznych brzmień oraz nowoczesności. Całość materiału dzięki ciągłej zmianie tanecznych klimatów powoduje, że jest to świetna płyta do słuchania i do tańca.

Zapraszamy !!

Płyty wykonawcy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.