Duet Karo

Zespół z Chorzowa, założony w 2000 roku, którego trzon stanowi małżeństwo – Ela i Stefan Witkowscy. To jeden z najpopularniejszych Zespołów z naszego regionu. Duet Karo wydał już 4 płyty CD oraz płytę DVD, na których znalazło się wiele przebojów. Utwory Eli i Stefana utrzymane są w różnych klimatach muzycznych – szlagierowych, biesiadnych, ale też popowych, wakacyjnych greckich rytmach czy też bardzo romantycznych ballad. Zespół jest laureatem wielu nagród i wyróżnień. Autorem zdecydowanej większości tekstów oraz kompozycji na ich płytach jest sam Stefan. Ela troszczy się natomiast o wizerunek zespołu. Wśród największych przebojów Duetu Karo wymienić można piosenki: 1,2,3,4 dziubka mi dej, Fajno frelka, Kocham jedynie Ciebie, Tylko miłość liczy się, Żoneczka, Kochosz mie czy niy.

Ich najnowsza płyta – Miłość to cudowny sen – ukazała się w kwietniu 2017 roku. Jest bardzo przebojowa, optymistyczna, taneczna. Wiele piosenek przywodzi na myśl lato i wakacje. Nie brak jednak też wielu nastrojowych i romantycznych utworów. Znajdziemy tu przeboje, jak Miłość to cudowny sen, Ślonski szlagier, Zostań tu, Moja Ela i wiele innych.

 

strona zespołu: http://www.karo.katowice.pl/

oficjalny FanPage: https://www.facebook.com/duet.karo/

Płyty wykonawcy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.