Gabi Gold

Utalentowana wokalistka i aktorka pochodząca z Czech. Artystka cieszy się ogromną popularnością w całej Europie. Sympatię polskich odbiorów zdobyła jako współprowadząca popularny program telewizyjny Herbatka u Tadka (z Tadeuszem Drozdą), miała okazję prowadzić program telewizyjny również w czeskiej telewizji.

Wokalistka obdarzona jest silnym, a zarazem ciepłym głosem. Gabi Gold ma na koncie kilkanaście płyt, śpiewa m.in. po czesku, polsku i angielsku. Artystka wykonuje zarówno piosenki autorskie, jak też covery. Jej piosenki utrzymane są w różnych klimatach – jak pop, softrock, romantyczne ballady czy country. W Polsce zasłynęła m.in. przebojami Dobra noc, dobry dzień, Miłość zmienia wszystko, Tato, ja wiem, jak też brawurowymi wykonaniami przebojów m.in. Anny Jantar. Gabi Gold chętnie śpiewa też w duetach – również z Artystami śląskiej sceny (jak Bernadeta Kowalska).

Obecnie Gabi pracuje nad najnowszą płytą, której zapowiedzią jest singiel Dzięki Tobie teraz wiem.

Płyty wykonawcy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.