Krzysztof Bobecki

Krzysztof Bobecki swoją przygodę ze śpiewem rozpoczął przypadkiem wraz z nauką podstawowych chwytów na gitarze. Od tego momentu zmierzał jasno określoną drogą, gdzie nie było już mowy o przypadkach. Przełomem dla wokalisty okazał się udział w szóstej edycji The Voice of Poland, w której został finalistą.

 

Krótko po tym podpisał kontrakt płytowy z wytwórnią Box Music, zachwycając własnymi piosenkami jednego z najpopularniejszych producentów w kraju - Jarosława Kidawę (współproducenta takich zespołów jak m.in. LemON, Feel, Wilki).

 

Wokalista przez ostatni rok zagrał z zespołem kilkanaście koncertów - klubowych i plenerowych. Dzięki jego charyzmie i łatwo wpadającym w ucho pop/rockowym repertuarze każdy koncert gwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie.

 

 

 

        

 

Docenili go również słuchacze portalu iSing.pl, gdzie jego utwory odsłuchano ponad 200 tysięcy razy oraz wybrano aż 32 razy jako Nagranie Dnia.


Portale społecznościowe także zostały przez niego zdobyte. Jego profil na Facebooku śledzi blisko 18 tysięcy fanów, a Instagram ponad 20 tysięcy.

 

            

 

Management / booking : 733 378 228     magdalena.pal@boxmusic.com.pl

 

oficjalna strona: www.bobeckioff.pl

oficjalny fanpage: www.instagram.com/bobeckioff/

oficjalny Instagram: www.facebook.com/bobeckioff/

oficjalny kanał na YouTube: www.youtube.com/user/11strive

 

Płyty wykonawcy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.