Krzysztof Bobecki

Krzysztof Bobecki finalista jednego z najbardziej popularnych talent show w Polsce „The Voice Of Poland”. Jego głos i charyzma zachwyciła samego Andrzeja Piaska Piasecznego, który wybrał Krzysztofa bezpośrednio do odcinków „LIVE”.


Udział w programie otworzył przed Krzysztofem wiele możliwości muzycznych. Obecnie jest związany z firmą fonograficzną BOX MUSIC z Bytomia. Jego autorskie utwory zachwyciły nie tylko wydawcę Bogdana Tyca, ale także producenta muzycznego – Jasia Kidawę (zespół FEEL), z którym obecnie Krzysztof pracuje nad pierwszymi singlami.

       

Towarzyszył Margaret w świątecznej kampanii reklamowej Coca Coli (blisko 4,5 miliona wyświetleń na YouTube).


Docenili go również słuchacze portalu iSing.pl, gdzie jego utwory odsłuchano ponad 200 tysięcy razy oraz wybrano aż 32 razy jako Nagranie Dnia.


Portale społecznościowe także zostały przez niego zdobyte. Jego profil na Facebooku śledzi blisko 18 tysięcy fanów, a Instagram ponad 20 tysięcy.

 

Management / booking : 733 378 228     maggdalena.pal@boxmusic.com.pl

 

oficjalna strona: www.bobeckioff.pl

oficjalny fanpage: www.instagram.com/bobeckioff/

oficjalny Instagram: www.facebook.com/bobeckioff/

oficjalny kanał na YouTube: www.youtube.com/user/11strive

 

Płyty wykonawcy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.