Sandra i Joachim Koj

Rodzinny Duet tworzony przez Ojca i Córkę. Zespół pochodzi z Bytomia, jako Duet występują od 2016 roku, choć ich przygoda z muzyką zaczęła się o wiele wcześniej. Sandra śpiewa, Achim śpiewa i gra na gitarze. Jest też kompozytorem i autorem tekstów wszystkich piosenek Duetu. Choć na naszej scenie obecni od niedawna, zespół szybko zdobył sympatię publiczności, a ich debiutancka piosenka – Nasz dzień – miesiącami okupowała radiowe listy przebojów. Piosenki Sandry i Joachima Koj utrzymane są w różnej stylistyce – szlagiery, pop, dance, disco, country.

W 2017 roku nakładem Wydawnictwa Box Music ukazał się debiutancki krążek Zespołu Nasz dzień – owoc ciężkiej pracy Joachima. Jak podkreśla sam Joachim, teksty piosenek zaczerpnięte są z Jego życia, stanowią jego odzwierciedlenie. Zarówno pod względem tematyki, jak też stylów muzycznych, na płycie znajdziemy prawdziwy przekrój. Oczywiście nie zabrakło hitów Nasz dzień, Rodzinny dom, Kierowcy miejskich tras, Czy o tym wiesz i wiele innych.

Jak mówi Achim:

„Na pomysł duetu wpadliśmy razem.  Ze względu na to, że nasze piosenki  w dużej części dotyczą rodziny  i aby oddać klimat tych  piosenek - postanowiliśmy razem z  Sandra utworzyć śpiewający duet rodzinny. Płyta jest  przekrojem mojego życia, gdzie w każdej piosence jest jakaś prawdziwa osoba  lub zdarzenie które odbyło się naprawdę”

 

Płyty wykonawcy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.