Weronika

Młoda, niezwykle utalentowana wokalistka oraz autorka tekstów. Swój debiutancki krążek wydała w 2017 roku. Choć na scenie muzycznej debiutowała stosunkowo niedawno, bardzo szybko podbiła serca słuchaczy. Weronika pochodzi z Rudy Śląskiej. Od dzieciństwa kochała muzykę, swój sceniczny debiut miała w 2016 roku. Wokalistka debiutowała przebojowymi piosenkami Słowa to słowa oraz Dom na Wyspie Serc. Obecnie Weronika próbuje swoich sił zarówno na rodzimej scenie muzycznej, jak też w klimatach disco-polo.

Debiutancki krążek, zatytułowany Idę ukazał się w marcu 2017 roku. Płyta utrzymana jest w różnorodnych klimatach muzycznych – znajdziemy na niej romantyczne ballady, bardzo taneczne brzmienia utrzymane w stylu muzyki dance, czy hitów lat 80’, nie zabrakło też piosenek w bardziej szlagierowym stylu. Weronika jest autorką sporej części tekstów na swojej debiutanckiej płycie, a nawet kompozytorką muzyki do jednej z piosenek. Utwory młodej artystki opowiadają  o miłości, życiu i podążaniu za marzeniami. Znajdziemy tutaj takie przeboje, jak Więc jeszcze raz, Idę, Dom na wyspie serc, Totalny luz i wiele innych.

Sama mówi o sobie , że ciężką pracą i poświęceniem można spełnić swoje marzenia...Trzeba tylko chcieć . Weronika właśnie je spełnia i dąży do obranego celu.

Oficjalny FanPage : https://www.facebook.com/weronika.official.profil.pl

Oficjalny Instagram: https://www.instagram.com/weronika_official_profil/

 

 

 

Płyty wykonawcy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.