Śląska Gala Biesiadna 2018

Kolejna wspaniała i niezapomniana Śląska Gala Biesiadna, która po raz kolejny przyciągnęła tłumy Widzów. Na scenie po raz kolejny wystąpiła plejada Gwiazd Śląskiej Sceny. Wydarzenie poprowadzili Joanna Bartel, Andrzej Miś i Marcin Janota.

Wyjątkowe i bardzo widowiskowe minirecitale (stanowiące jednocześnie malownicze widowisko) zaprezentowali wydający płyty Zespół BetiBer, Tim Fabian oraz Arkadia Band (Zespół równocześnie świętował 10-lecie). Na scenie zaśpiewali też: Kuzyn Mix (debiutujący w tym roku, a jednocześnie świętujący premierę płyty), Bożena Mielnik, Zespół Ed-Ka (po raz pierwszy na Gali), Beata Mańkowska (również po raz pierwszy na Gali), Stach, Krzysztof Koniarek (po raz pierwszy na Gali), Chris Oxforduo (niezapomniany występ ze Swoją Córką i Synem), Damian Holecki, Jacek Silski (po raz pierwszy na Gali), Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Weronika, Duet Karo.

O oprawę taneczną zatroszczyła się wyjątkowa, ciesząca się ogromną popularnością Grupa Taneczna Maraquja oraz niezawodna od lat Grupa Dance Art.