Aktualności

 • Jak tam na radiowych listach?
  Zgodnie z tradycją zaglądamy na radiowe listy przebojów, by sprawdzić, jak radzą sobie na nich nasi zaprzyjaźnieni Artyści. Jak poszło Ich najnowszym propozycjom w ostatnim tygodniu? W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10 na miejscu 1. dzielnie trzyma się hit Chrisa Oxforduo – Taka będzie wiosna, na miejsce 3. awansowała Bernadeta Kowalska z … Czytaj dalejJak tam na radiowych listach?
 • Wciąż pamiętamy…
  Czas umyka jak mgnienie oka. Za nami już ponad 3 tygodnie wakacji – czas radości i relaksu. Tym razem jednak coś w bardziej refleksyjnym tonie… 18 lipca swoje Urodziny obchodziłby Producent i Wydawca Bogdan Tyc, który zmarł trzy i pół roku temu. Podobno ludzie żyją tak długo, jak pamięć o nich… Zgadzamy się z tym … Czytaj dalejWciąż pamiętamy…
 • W duecie raźniej
  Jak już wspomnieliśmy, nie ma recepty na przebój, niemniej jest jeden czynnik, który znacznie zwiększa szanse, na stanie się przez piosenkę przebojem… Tym czynnikiem jest nagranie piosenki w Duecie przez dwóch na co dzień nie współpracujących Artystów… Kolejny Duet – tym razem na potrzeby Śląskiej Gali Biesiadnej – stworzyli Edek Sikora oraz Marta Hawrot. Mowa … Czytaj dalejW duecie raźniej
 • Co nowego u naszych zaprzyjaźnionych Artystów?
  Jak się okazuje się, choć trwają wakacje, u Artystów sceny śląskiej trwa gorący okres, nie tylko ze względu na koncerty – w ostatnim czasie spora grupa wzięła się do intensywnych prac nad nowymi teledyskami. Niespodziankę dla Fanów szykuje Duet Karo. Już w piątek premiera nowego teledysku popularnego Duetu – do piosenki z nowego krążka. Utwór … Czytaj dalejCo nowego u naszych zaprzyjaźnionych Artystów?
 • Jak tam na listach przebojów?
  Jak co tydzień zaglądamy na radiowe listy przebojów, by sprawdzić, jak radzą sobie na nich nasi zaprzyjaźnieni Artyści. Jesteście ciekawi, jak idą wakacyjne głosowania? W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10 tym razem troszkę spadkowo – hicior Chrisa Oxforduo Taka będzie wiosna spadł na miejsce 3. Bernadeta Kowalska z piosenką Z całego serca … Czytaj dalejJak tam na listach przebojów?