Aktualności

 • Gdzie w najbliższym czasie można spotkać na żywo naszych Idoli?
  Sezon koncertowy powoli się rozkręca. W maju mamy szanse na spotkania koncertowe z naszymi ulubionymi Artystami zarówno na salach koncertowych, jak również w plenerze. Gdzie więc w najbliższym czasie można spotkać naszych ulubionych Artystów? Już w sobotę 21 maja w Chorzowskim Centrum Kultury odbędzie się wyjątkowy koncert z Listą Śląskich Szlagierów LSS Szlagierowo.pl – Najpiękniejsza … Czytaj dalejGdzie w najbliższym czasie można spotkać na żywo naszych Idoli?
 • Co tam na radiowych listach przebojów?
  Tradycyjnie, jak co tydzień przystępujemy do naszego przeglądu radiowych list przebojów, by sprawdzić, jak radzą sobie na nich nasi zaprzyjaźnieni Artyści. W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce na miejscu 2. utrzymał się Stach i Jego najnowsza propozycja – Dobry gest. Na miejsce 12. spadł utwór Grzegorza Poloczka w duecie z Mateuszem Szymczykiem – … Czytaj dalejCo tam na radiowych listach przebojów?
 • Najpiękniejsze piosenki dla Mamy
  Matka jest najważniejszą osobą w życiu każdego z nas. Trudno dziwić się więc Artystom, iż tak chętnie w swoim repertuarze sięgają po piosenki dedykowane Mamom, a z drugiej strony – że te piękne piosenki stają się przebojami. Piękną, wyciskającą łzy balladę dla Mamy ma w repertuarze Tim Fabian. Wzruszająca piosenka Mamo dziękuję Ci miała premierę … Czytaj dalejNajpiękniejsze piosenki dla Mamy
 • Przegląd radiowych list przebojów
  Tradycyjnie, jak co tydzień zaglądamy na radiowe listy przebojów, by sprawdzić, jak radzą sobie na nich nasi zaprzyjaźnieni Artyści. Zdecydowanie jest bardzo dobrze. W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce na 2. miejsce awansował Stach z piosenką Dobry gest. Na miejsce 11. spadł natomiast Grzegorz Poloczek w duecie z Mateuszem Szymczykiem – kawałek Nowy … Czytaj dalejPrzegląd radiowych list przebojów
 • Magiczne piosenki na maj c.d.
  Jak ostatnio wspomnieliśmy, maj to wyjątkowy miesiąc – nie tylko ze względu na wyjątkowo urokliwe okoliczności przyrody, ale też z inne okazje. Poczynając od naszej ukochanej majówki, przez pierwsze komunie, aż po traumatyczne wspomnienie wielu z nas – czyli matury. Wielu z nas maj kojarzy się jednak z wyjątkowym, jednym z najpiękniejszych Świąt w roku … Czytaj dalejMagiczne piosenki na maj c.d.